Articles Comments

Novi Svjetski Poredak » Featured, GLOBALNA KRIZA » Kako je veleizdajnička Bankarska Masonska Elita krenula 2013. godine u Akciju Preuzimanja Imovine Hrvatskog Stanovništva!

Kako je veleizdajnička Bankarska Masonska Elita krenula 2013. godine u Akciju Preuzimanja Imovine Hrvatskog Stanovništva!

nekretnine banke rušenjeOsnivač ekonomskog pokreta ‘Zajedno’ govori o planu elita da doktrinom šoka pokradu sve resurse, blokiraju Hrvatsku narodnu banku, te nam otmu i krov nad glavom, podsjeća da smo izdani jer imamo veleizdajničke elite ‘koje pucaju od smijeha jer su proveli sve što su zamislili’, te objašnjava kako se provođenje zločinačkog plana može spriječiti.

Je li moguće da je Hrvatska u zadnjih dvadesetak godina gospodarski i demografski uništena samo slučajno, isključivo zbog neznanja i loših ekonomskih politika dosadašnjih vlada, a bez plana sustavne pljačke i razaranja nacionalnog gospodarstva? Sve više građana uvjereno je da se to nije dogodilo spontano, zbog čega se pitanjem ‘kako se suprostaviti planskom uništavanju Hrvatske’ odnedavno bave mnoge udruge i pokreti. Tim pitanjem sustavno se već mjesecima bavi i ekonomski pokret ‘Zajedno’, čiji je osnivač Dinko Bartulović, ekonomist i trgovac na svjetskim burzama.

Što je to ‘Zajedno’ i što vam je cilj?
– ‘Zajedno’ je pokret otpora elitama s ciljem postavljanja strategije razvoja Republike Hrvatske, jer strategija je rješenje koje postavlja opće dobro iznad interesa klanova i elita. Zajedno je i ekonomski tim koji narodu nudi ključ u ruke i rješenja za budućnost. Tri naša ekonomska tima bave se sistemom i putem kojim Hrvatska treba krenuti. Ne zaboravimo da su mnogi prije više od dva desetljeća govorili da je: ‘Hrvatska bogata zemlja jer ima puno resursa na malo stanovništva, te da će, kada se odvojimo od SFRJ i prestanemo slati novac u Beograd, postati zemlja blagostanja i visokog životnog standarda. I što se u međuvremenu dogodilo? Privatizacijska pljačka i blokada Hrvatske narodne banke, zbog čega se danas svako dijete u Hrvatskoj rađa s 18.000 eura duga. ‘Zajedno’ upozorava da elita nije imala mandat naroda za privatizaciju, za blokadu HNB-a, za početak pregovora s EU, niti za ulazak u EU,  niti je imala mandat da RH postane članica NATO saveza. Za sve to ‘elita’ nema mandat jer nije provela valjane referendume.

Tko su sve osnivači pokreta ‘Zajedno’ i možete li poimence nabrojati stručnjake koji sudjeluju u radu tog pokreta?
– Osnivači su ekonomski savjetnici u ambasadama, ekonomisti koji rade na svjetskom financijskom tržištu, ili u realnoj ekonomiji, doktori te magistri ekonomije, ovlašteni revizori sa licencom HNB-a,  dakle ekonomisti raznih profila. Naši članovi ne žele, međutim, biti javno eksponirani jer bi u tom slučaju isti tren izgubili posao. Među nama ima i zviždača, koji su ispričali što se njima dogodilo nakon što su prijavili kriminal: doživjeli su sustavni progon od elite protiv koje se bori i ‘Zajedno’. Znamo dobro da su svi zatrpani parnicama i da se, nakon primanja kod predsjednika Josipovića, progon na njih još i pojačao. Isto bi se dogodilo i stručnjacima koji bi javno obznanili da djeluju u pokretu Zajedno. Kod nas, naime ima i stručnjaka koji sjede u upravama banaka i koji bi odmah dobili otkaz da se dozna za njih. Nije, stoga, ni bitno tko je sve član ‘Zajedno’ nego je bitno ono što ‘Zajedno’ nudi. A mi nudimo rješenje problema izdaje naroda od strane ekonomske elite.
Na koji način djelujete i kako se problem izdaje naroda može riješiti?

- Prvo smo otvorili Ekonomsku školu Zajedno u kojoj smo objašnjavali ekonomsku i pravnu povijest svijeta, od Cezara naovamo, te način na koji su se ekonomski sistemi porobljavanja razvijali i s kojim ciljem. Posebno smo obradili Rimsko pravo, Kanonsko prvo, 1932. godinu i koncept nacista kojim se ljudska rasa pretvara u ljudske resurse, gdje su i roditelji i djeca vlasništvo države, a na čemu se i danas temelji kamatarenje Republike Hrvatske, jer vanjski dug uzima u zalog budući rad svih nas i naplaćuje se porezima. Također smo održali predavanja o kreiranju kriza od strane obitelji bankara povlačenjem likvidnosti s ciljem preuzimanja vlasništva, te smo objasnili ‘Chicago boys Doktrinu šoka’, kao i mnoge druge skrivene tajne elite. Dotaknuli smo i temu programiranja masa lažima koje proizvode mediji, pogotovo u dnevnim vijestima ili u dnevnim novinama.’Zajedno’ je nakon osnivanja obećao članovima da će okupiti sve nezavisne ekonomske stručnjake koji slobodno govore o problemima koji su prisutni kod nas, te da će ponudili moguća rješenja, odnosno gotove planove za izlazak Hrvatske iz krize.

S kojim stručnjacima ste razgovarali i čija rješenja smatrate najboljim?
– Razgovarali s profesorom Slavkom Kulićem, s mr. Karino Hromin Sturmom i mnogim drugim ekonomskim stručnjacima u potrazi za najboljim ekonomskim sistemom i rješenjem krize. Ubrzo smo ustanovili da od naših ekonomista najkvalitetnija rješenja nudi mr. sc. Karino Hromin Sturm u svojoj Strategiji razvoja Republike Hrvatske. Nakon toga smo u višesatnim razgovorima  s nekretnine bankeautorom pokušali oboriti njegove teze, osporiti njegovu strategiju, no nismo uspjeli. Gospodin Hromin Sturm na sva naša pitanja odgovarao je u djeliću sekunde, na sve je imao spreman odgovor, što znači da njegova strategija, prema našem mišljenu, nema slabih točaka. Punih šest sati i osobno sam razbijao njegovu strategiju i nisam je mogao razbiti ni u jednom dijelu. Karino je na sva pitanja odgovarao s lakoćom, te se pokazao kao pravi ekonomski monstrum. Na kraju je sve nas ‘Zajedno’ oduševio jednostavnošću s kojom je obranio svoju ekonomsku misao odgovarajući na pitanja koje na televiziji nikada nećete čuti. Njegova strategija je, naprosto, ekonomski Mozart! Nakon toga, ‘Zajedno’ smo krenuli objavljivati i predstavljati ekonomski sistem mr. sc. Karino Hromin Sturma i dogodilo se čudo: u kratkom razdoblju došli smo do 11.000 članova na internetu.

Što znači imati jedanaest tisuća članova? Nije li to još uvijek premalo ljudi, da bi se pokrenule  promjene?

– Jedanaest tisuća nije puno, no iz dana u dan rastemo, pa se taj broj u međuvremenu povećao na preko 12.000 članova. No, tih jedanaest ili dvanaest tisuća sada znaju kako su pokradeni od elita, zbog čega elite napadaju resurse i zbog čega ti resursi prestaju biti društveno vlasništvo i predaju se korporacijama i klanovima, zašto su elite blokirale Hrvatsku narodnu banku 1994. godine i zbog čega sada proizvode 16 puta skuplji novac, novac koji se naplaćuje porezima i zašto nas elite tjeraju u EU-ropsku Uniju, te kako se treba boriti protiv elita koje su nas izdale… Kada smo detaljnije analizirali sve te događaje došli smo do zapanjujućeg podatka da 0,8 posto obitelji i 1,2 posto stranaca posjeduju sve nas, odnosno 98 posto ostalog stanovništva. Krenuli smo okupljati sve opljačkane u pokret ‘Zajedno’, s ciljem da stvorimo većinu. Jer ako zaobiđemo strategiju elita koja nas kontrolira metodama ‘podijeli pa vladaj’, daleko smo jači od njih, jer nas je 98 posto, a njih samo dva posto! Kad su ljudi shvatili da imamo pedeset puta više glasova od elita, u ZAJEDNO su počeli ulaziti u velikom broju. Ljudi su postali svjesni tranzicijskih prevara, shvatili su da ni HDZ ni SDP nisu ništa drugo nego dva CK SKH, odnosno ekipe koje garantiraju elitama da ostaju na vlasti. Razotkrivena je lažna podjela na crvene i crne, podjela napravljena u interesu elite jer je većinom opljačkanih građana lakše vladati ako su podijeljeni i ako se međusobno sukobljavaju.

Što to nudi Hromin-Sturmova strategija, da vas je toliko oduševila?
– Kad su ljudi vidjeli Strategiju koja jamči opće dobro i poštene odnose u društvu, zaposlenje, besplatno zdravstveno osiguranje i školovanje, te rast standarda bili su oduševljeni. Lako je kroz tu Strategiju dokazati kako se stvari odvijaju i kako se zemlja pokreće, jer sve je jednostavno i logično objašnjeno, što znači da je sve jasno i lacima, a kamoli stručnjacima.

U čemu je bit te strategije? Koja su osnovna polazišta?
– Zaključili smo da postoje dva uzroka problema koji proizvode milijune posljedica i zabranili smo raspravljati o tim posljedicama, jer uzroci su bit kao i njihov menadžment. Prvi uzrok problema je nelegalna privatizacija, a drugi blokada Hrvatske narodne banke. Zato je nužno, kao prvo, poništiti privatizaciju i vratiti imovinu u društveno vlasništvo. Jer država je otela naše vlasništvo i dodijelila ga elitama za 3-7 posto vrijednosti, a one nisu učinile ništa drugo, nego su počele iznositi profite u inozemstvo. Najbolje se to može vidjeti na primjeru podaje banaka koje su ‘prodane’ za 7 posto svoje vrijednosti iako svi ekonomisti znaju da se banke ne prodaju po trenutnoj vrijednosti, nego po projekciji profita, odnosno od 150 do 200 posto iznad cijene vrijednosti banke. U bescjenje ‘prodane’ banke danas imaju 300-500 posto dobiti koje iznose iz zemlje. ‘Zajedno’ je dobio puno informacija od Pašk Kačinarija koji je specijalist za privatizaciju naših banaka.

Što bi trebalo učiniti s Hrvatskom narodnom bankom?
– Nakon poništenja privatizacije, treba deblokirati Hrvatsku narodnu banku. Svi naši članovi, naime, znaju da se novac proizvodi iz ničega, jer je zlatni standard napušten zbog troškova SAD-a u ratu u Vijetnamu. Već je 1990. godine postojao  plan da se blokira Hrvatska narodna banka jer narodu su izdani novi dokumenti, koji su bili upravo onakvi kakvi moraju biti da bi se zemlja zaduživala u inozemstvu. Ti dokumenti su dobri za garanciju vanjskog duga. Naši članovi znaju da je kreacija novca nacije dar od stvoritelja i da se on nikada ne smije prepustiti nekom drugome. Unatoč tome, HNB je praktički zatvoren odlukama bivešeg guvernera Škreba, koji je za tu izdaju i nagrađen.

Kako su elite blokirale Hrvatsku narodnu banku? Tko su te elite?

- Hrvatska narodna banka je do 1994. kreirala novac samostalno, baš kao i SFRJ prije toga. No, odlukom guvernera Škreba HNB se pretvara u najobičniju mjenjačnicu bez prava kreacije novca, a Hrvatska se nakon toga zadužuje ili na vanjskom ili na domaćem tržištu uz velike kamate. Za nagradu je Škreb dobio mjesto direktora MMF-a u Albaniji, a danas je glavni ekonomski savjetnik u PBZ-u. Svi znamo da je u realnoj politici guverner Škreb samo izvršioc. Kako je Rohatinski smijenjen? Odlukom Zorana Milanovića u pet minuta, zar ne? Prilikom privatizacije banaka koju je obavio bivši ministar Borislav Škegro dogodila se još drastičnija pljačka. Kršenjem zakona RH banke su prodane za samo sedam posto svoje vrijednosti. Oni kojima su te banke poklonjene počeli su iznositi od 300 do 500 posto dobiti van zemlje.

Na koji način bi trebalo deblokirati HNB?

- Većinom glasova u Saboru se banka blokirala i na isti način se može vratiti u funkciju kakvu je imala do 1994. godine. Radimo po 20 sati kako bi ljudima pojasnili ove stvari. Većini ljudi treba vremena da shvati da u ovom igrokazu elita, koje metodom zavrnute opće likvidnosti i visokih poreza zbog blokirane narodne banke, svi ostajemo bez imovine i da više za nas nema budućnosti. Samo primjena Strategije razvoja RH i djelovanje za opće dobro je izlaz iz klopke elita. Koristim stoga priliku da pozovem sve građanke i građane da nam se pridruže da zajedno stvorimo to opće dobro.

Možete li na osnovu vaših analiza predvidjeti što nas čeka u budućnosti?
-  Po našim projekcijama u periodu od 2013. do 2019. godine kreće akcija elita da se stanovništvu za male novce preuzme sva njihova imovina, Na to nas upozoravaju kretanje kamata na obveznice, porezni zakon, ovršni zakon, broj nezaposlenih i broj blokiranih građana!

Što činiti da spriječimo katastrofu koju najavljujete?
– Treba djelovati i treba se boriti. Pokrenimo borbu u kojoj ne možemo izgubiti jer smo već sve izgubili. Ovom borbom možemo samo dobiti mir i dobro za sebe i svoje obitelji. Svi smo vjerovali elitama jer nitko nije govorio da je njihov plan da doktrinom šoka pokradu resurse u miru i blokiraju Narodnu banku i na kraju nam otmu i krov nad glavom. Izdani smo jer imamo veleizdajničke elite koje pucaju od smijeha jer su proveli sve što su zamislili. Zato ljudima poručujemo da prestanu samo čekati, jer 22 godine čekanja je 22 godina krađe svih nas. Stoga ćemo pokrenuti referendum na kojem ćemo tražiti raspuštanje Sabora i  prijevremene izbore. Referendumsko pitanje trebalo bi glasiti: ‘Da li ste za, ili protiv, da se zbog teškog ekonomskog stanja RH, raspusti SABOR RH i raspišu prijevremeni parlamentarni izbori?
 

 
(dnevno.hr, youtube.com/uredio: nsp)

NEVIDLJIVO CARSTVO - Definicija Novog Svjetskog Poretka
SMRTONOSNO CJEPIVO: Povjerljivi Dokumenti Procurili i Razotkrili 36 Smrti Dojenčadi Nakon Cjepljenja

Filed under: Featured, GLOBALNA KRIZA · Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

reklama